درباره ما

با وجود اینکه امروزه واژه مبلمان اداری مفهوم و کارکردی فراتر یافته، اما هنوز هم صندلی به عنوان شاخص ترین و اصلی ترین عنصر این صنعت از جایگاه ویژه ای برخوردار است. از این رو بر اساس طراحی مهندسی و فناوری ارگونومی استاندارد با تلفیق علم روز دنیا در کنار هدف حفظ سلامت بدن، شرکت تیراژه موفق به تولید صندلی هایی شده که با استانداردهای جهانی سازگار است.

صندلی اداری تیراژه با استفاده از دانش و تخصص طراحی و با بهره گیری از علمی نوین، تلاشی بی وقفه در جهت پیشرفت در زمینه راحتی و دوام دارد تا به عنوان پیشرو در این امر، همواره رضایت مندی مشتریان خود را در بر گیرد.

گروه چیدمان صنعت تیراژه با بهره گیری از دانش و تجربه این صنعت گام های مؤثری در جهت تولید محصولات قابل رقابت با نمونه های مطرح خارجی برداشته است و با برنامه ریزی های به عمل آمده و تجهیزات کارخانه به یکی از صنایع برتر در کیفیت حجم تولید تبدیل شده است. گروه تیراژه هم اینک پس از گذشت 2 دهه از آغاز فعالیت با بهره گیری از ماشین آلات و کنترل کیفی خط تولید با نیروهای آموزش دیده در زمینه تولید صندلی و مبلمان اداری در فضایی به مساحت 4000 متر مربع یکی از برندهای مطرح در صنعت مبلمان اداری محسوب می گردد.

امید است با نظارت دقیق بر کیفیت تولید، به جهت رضایت مشتریان و خریداران محصولات این شرکت و هم چنین ارائه هرچه بهتر خدمات پس از فروش و افزایش پرسنل تولید، استوارتر گام بردارد.

مصداق این نظریه و تلاش جمعی اخذ گواهی موسسه ملی استاندارد ایران و گواهی ثبت طرح صنعتی می باشد که این شرکت را در جایگاهی برتر در میان فعالان این صنعت قرار داده است.

گواهی نامه‌ها

استانداردها

ایمیل در کلیپ برد کپی شد